Přihlášení

Zapomenuté heslo

Jednorázová zásilka

Vytvořit jednorázovou zásilku
Payment methods

Registrace

Výhody registrace jsou:
  • pokročilá správa objednávek
  • rozsáhlá historie zásilek
  • možnost platby převodem
Dobrý den, v průběhu platnosti karanténních opatření přijímáme telefonické i online objednávky denně od 7,00 do 18,00 hod. Děkujeme za pochopení, Váš Mesík .
Novinky
27.03.2020

Odkládáme plánované první zdražení Mesíka od konce roku 2018

Vážení klienti,
poslední zdražení služeb Mesíka proběhlo na konci roku 2018. Od té doby došlo k dalšímu nárůstu cen a provozních nákladů a řada přepravních služeb na to reagovala zdražením služeb už dříve. V zájmu zachování kvality služeb a zejména zajištění a udržení dostatečného počtu řidičů pro přepravu vašich zásilek, jsme v Mesíku měli připravenu plošnou korekci cen v průmeru o +10% od 1.4. a informaci jsme rozesílali většině klientů v týdnu před vyhlášením nouzového stavu. Část klientů pak už obeslána nebyla.

Po vyhlášení nopuzového stavu jsme se rozhodli, že v aktuální situaci je potřeba vyjít svým klientům vstříc a dát jim čas se jsituaci přizpůsobit. Proto jsme plánovanou změnu cen zatím odsunuli na 1.6.

Někteří naši klienti i tak zdražení dobrovolně akceptovali od 1.4. a tímto jim velice děkujeme za podporu, zejména našim kurýrům to moc pomůže. Ještě jednou děkujeme a pokud nám dáte emailem svůj souhlas, rádi vaší společnost jmenovitě uvedeme na našem webu, případně rádi umístíme váš odkaz, nebo banner v prostoru dole pod novinkami.

Váš Mesík

19.03.2020

I naši kurýři vám mohou nakoupit a ozvou se vám také s dotazy během nákupu, nákup můžete mít u vás doma ve stejný den, kdy ho objednáte.

Vážení klienti,
dovolujeme si vám připomenout, že i u naší kurýrní služby vždy bylo a stále je možné poslat kurýra pro nákup jakéhokoliv zboží a to včetně potravin. Nemusíte čekat, v nynější situaci až řadu dní, na doručení Vašeho online nákupu. Objednat službu mají možnost všichni klienti i bez registrace.


Výhodou služby je, že kurýr Vás může během nákupu v obchodě kontaktovat a operativně řešit případné chybějící zboží, změny a podobně.


Objednávat můžete online i telefonicky. S případnými dotazy se obracejte na náš dispečink.


Nákupy do 1500,- Kč přiveze kurýr z obchodu rovnou k Vám.
Při nákupech nad 1500,- Kč si kurýr nejdříve přijede pro peníze na nákup a budeme vám tedy účtovat zpáteční cestu dle ceníku.


V případě online objednávky postupujte takto:
- objednejte si zásilku z vybraného obchodu k vám, je třeba zadat přesný název a adresu obchodu
- zvolte kategorii zásilky "Nákup S" (do 10ti druhů zboží a 10kg) nebo "Nákup L" (nad 10 druhů zboží a max 30kg)
- do poznámky k zásilce napište nákupní seznam a odhadovanou celkovou cenu nákupu
- pokud je odhadovaná cena nákuou vyšší, než 1500,- Kč, zaškrtněte v objednávce "zpáteční"
- zvolte metodu platby online
- odešlete objednávku zásilky a zaplaťte online
- po objednání Vám na uvedený email přijde odkaz pro online sledování zásilky


Výslednou cenu zásilky si můžete vždy zkontrolovat před objednáním.
Cena zásilky se skládá z poplatku za přepravu, což je přistavení a ujeté kilometry, cenu najdete v našem online ceníku a paušálního příplatku dle objednané velikosti nákupu. Příplatek za "Nákup S" je 175,- Kč včetně DPH a za "Nákup L" 275,- Kč včetně DPH.


Pokud jste neregistrovaný klient, je nutné hradit zásilku předem online.


Registrovaným firemním zákazníkům nabízíme možnost uhradit předem dohodnutou zálohu na náš učet. Z této zálohy pak zajistíme nákupy, třeba pro vaše zaměstnance, bez potřeby platit zboží hotově při objednání nebo doručení. Pro bližší informace pište na obchod@mesik.cz, nebo volejte svého obchodního zástupce.


Zjednodušení celého postupu připravujeme.


Váš Mesík

16.03.2020

Doručování zásilek v průběhu platnosti karanténních opatření

Vážení zákazníci,
vzhledem ke komplikovanějšímu vyzvedávání a doručování zásilek z důvodu zavedených opatření k zamezení šíření koronaviru, může docházet ke zpoždění doručování. Z tohoto důvodu zároveň nemůžeme u doručovaných zásilek vždy zajistit podpis adresáta v přepravních listech nebo případně doručení do „vlastních rukou“.

Dále vás prosíme, aby jste v maximální možné míře omezili objednávky zásilek s platbou v hotovosti a také dobírek. U naší kurýrní služby máte v případě potřeby možnost zaplatit zásilku online při objednání.

V případě, že adresátem nebo odesilatelem je osoba v karanténě, informujte nás, nebo uveďte tuto skutečnost v poznámce k zásilce.
Prosíme, aby jste nás neprodleně informovali také v případě získáni informace o tom, že náš kurýr mohl být v průběhu doručování a to i v minulosti, vystaven kontaktu s osobami s pozitivním testem na koronavir.

Děkujeme za pochopení,
Váš Mesík

29.11.2019

Provozní doba Mesíka na Vánoce a Nový rok

24.12.2018 - 9,00 až 16,00
25.12.2018 - 9,00 až 16,00
26.12.2018 - 9,00 až 16,00
31.12.2018 - 7,00 až 16,00
01.01.2019 - ZAVŘENO

11.11.2019

Vánoce 2019 - vánoční provoz a objednávky hromadných rozvozů

Vážení klienti,

blíží se čas, kdy budete chtít svým obchodním partnerům poděkovat za spolupráci prostřednictvím větších či menších vánočních dárků.


Aby jste se mohli spolehnout na jejich doručení včas, tzn. nejpozději do 20.12.2019, prosíme vás o:

- Zadání vašich požadavků na vánoční rozvozy nejpozději do 6.12.2019

- Objednání formou vyplněné excelové tabulky se seznamem adresátů zaslané na email operator@mesik.cz, v prvním řádku tabulky najdete fiktivní vzorovou adresu. Ke stažení zde: MESIK_HROMADNA_OBJEDNAVKA.zip


Další důležité informace:

- Od 9.12.2019 může v případě potřeby docházet k prodloužení dodacích časů zásilek až na dvojnásobek. Důvodem jsou očekávané dopravní komplikace a sezónní nárůst množství zásilek.

- Kapacita pro množství rozvezených zásilek na jednotlivé dny může být omezená, prosíme vás, objednávejte rozvozy včas, tím nám také umožníte kapacity případně včas navýšit, pozdě zadané objednávky nemusíme být schopni rozvézt ještě před Štědrým dnem

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se, že díky vzájemné spolupráci zvládneme předvánoční shon k Vaší plné spokojenosti.
Pokud máte jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Váš Mesík

10.12.2018

Úpravy od 1.1.2019 - nová kategorie Auto-L a zrušení slevy 5% na online objednanou zásilku

Vážení klienti,
kvalita služeb a včasné doručování vašich zásilek je pro naši kurýrní službu posláním. Vzhledem k situaci na trhu práce a potřebě zajistit dostatečné množství motivovaných kurýrů pro jeho plnění, jsme bohužel nuceni od 1.1.2018 zrušit naši tradiční slevu 5% na objednávky objednané online. Telefonické a online objednávky budou tedy v příštím roce účtovany stejně.

Od 1.1.2019 zavedeme také novou kategorii zásilek Auto-L, která vám úmožní ušetřit na přepravě některých zásilek, které by ve stavajícím ceníku spadaly do dražší kategorie PickUp.
Kompletní přehled změn týkajících se kategorií auto, Auto-L a Pickup je na připojeném obrázku. Tučným písmem jsou označeny změny.

Image Váš Mesík

30.11.2018

Změna pracovní doby dispečinku - od 07:00 do 21:00

Vážení klienti,
od 1.12.2018 dochází k úpravě pracovní doby našeho dispečinku. Dispečink vám bude k dispozici každý den od 07:00 do 21:00

Zásilky pro vás i nadále rozvážíme 24/7, tedy i v noci, ale je třeba je objednat předem v pracovní době dispečinku. Toto platí pro telefonické i elektronické objednávky.

U zásilek objednaných pro přepravu mimo pracovní dobu dispečinku, například v noci, dostane klient předem kontakt na kurýra, se kterým je pak možné domluvit případné změny v doručení zásilky.

Váš Mesík

27.11.2018

Vánoce 2018 - vánoční provoz a objednávky hromadných rozvozů

Vážení klienti,

blíží se čas, kdy budete chtít svým obchodním partnerům poděkovat za spolupráci prostřednictvím větších či menších vánočních dárků.


Aby jste se mohli spolehnout na jejich doručení včas, tzn. nejpozději do 21.12.2018, prosíme vás o:

- Zadání vašich požadavků na vánoční rozvozy nejpozději do 10.12.2018

- Objednání formou vyplněné excelové tabulky se seznamem adresátů zaslané na email operator@mesik.cz, v prvním řádku je fiktivní vzorová adresa, ke stažení zde MESIK_HROMADNA_OBJEDNAVKA.zip


Další důležité informace:

- Od 13.12.2018 může v případě potřeby docházet k prodloužení dodacích časů zásilek až na dvojnásobek. Důvodem jsou očekávané dopravní komplikace a sezónní nárůst množství zásilek.

- Kapacita pro množství rozvezených zásilek na jednotlivé dny může být omezená, prosíme vás, objednávejte rozvozy včas, tím nám také umožníte kapacity případně včas navýšit, pozdě zadané objednávky nemusíme být schopni rozvézt ještě před Štědrým dnem

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se, že díky vzájemné spolupráci zvládneme předvánoční shon k Vaší plné spokojenosti.
Pokud máte jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Váš Mesík

16.10.2018

Rušíme kategorie zásilek Auto a Pickup ECONOMY od 1.11.2018

Vážení klienti,
od 1.11.2018 rušíme kategorie zásilek Auto ECONOMY a Pickup ECONOMY.
Kategorie Batoh ECONOMY v nabídce služeb zůstává.

Váš Mesík

24.04.2018

Provozní doba Mesíka 1.5.2018 a 8.5.2018 do 19:00

Vážení klienti,
ve dnech 1.5.2018 a 8.5.2018 přijímáme objednávky do 19:00

Váš Mesík

Všechna práva vyhrazena © www.mesik.cz 2008 - 2020 Nahlásit chybu / návrh

NahlásitDěkujeme za Váš podnět. Budeme se jím zabývat co nejdříve.