Přihlášení

Zapomenuté heslo

Jednorázová zásilka

Vytvořit jednorázovou zásilku

Registrace

Výhody registrace jsou:
  • pokročilá správa objednávek
  • rozsáhlá historie zásilek
  • možnost platby převodem
Novinky
11.06.2014

Nově přijímáme online objednávky s termínem vyzvednutí hned až do 21:00

Vážení klienti,
od 16.6. prodlužujeme dobu kdy je možné online objednat zásilku s vyzvednutím ihned z 19:00 na 21:00, po 21:00 je nutno takové zásilky objednávat telefonicky. Po 21:00 můžete online objednávat zásilky nejdříve na následující den od 07:00

Doufáme že Vám toto vylepšení pomůže při Vaší práci. Online objednávky jsou pohodlnější a často i rychlejší než telefonické a na každou online objednávku u nás také dostanete 5% slevu. Online provoz 24/7 připravujeme.

Váš Mesík

09.01.2014

Zkrátili jsme dobu potřebnou k odeslání vybraných dobírek na Váš účet

Všimli jste si, že jsme na konci minulého roku zkrátili maximální dobu pro odeslání vybraných dobírek o 1 týden?
Dobírky odesíláme pravidelně každých 14 dní v pondělí. Nově edy odesíláme už i dobírky vybrané v předchozím týdnu. Nejzazší lhůta pro vrácení dobírky je nyní 14 dnů. V budoucnu plánujeme zkrácení lhůty na 7 dnů.

Váš Mesík

16.12.2013

Novinka v systému - nahlášení chyby nebo návrhu na vylepšení

Vážení klienti,
objevili jste při práci chybu našeho systému, které jsme si i přes důkladné testovaní nevšimli? Máte nápad na vylepšení našeho webu? Dejte nám to vědět. Nově na našich stránkách formulář pro nahlášení chyby či nápadu. Link "Nahlásit chybu / návrh" najdete v horní i spodní části našich stránek na pravé straně.

01.11.2013

Novinka v systému - nejpoužívanější adresy z adresáře se zobrazují na prvním místě

Vážení klienti,
nově se vám v objednávce zásilky při výběru z adresáře zobrazují na prvních místech nejčastěji používané adresy.

17.09.2013

Novinka v systému - jméno osoby, která převzala zásilku

Vážení klienti,
často se stává že zásilku přebírá jiná osoba než adresát. Jméno a podpis přebírajícího je vždy možné dohledat na zásilkových listech. Nově najdete jméno přebírajícího i v online přehledu Vašich zásilek ihned po doručení.

10.09.2013

Hledáme kurýry - motocykl a pick-up

Do svého týmu hledáme kurýry s vlastním motocyklem nebo automobilem pick-up. Podmínkou je slušné vystupování a chuť pracovat. Kurýři s praxí vítáni. Nabízíme férové jednání a včasné platby. Bližší informace na našem dispečinku, email: operator@mesik.cz, telefon: 222 960 800

17.06.2013

Novinka v systému - kopie údajů z odeslané zásilky

Vážení klienti,
nově máme pro Vás v systému možnost zadat novou zásilku zkopírováním údajů z už dříve zadané zásilky pomocí tlačítka COPY v přehledu zásilek.

18.12.2012

Novinky v systému - zasílání výpisu zásilek a možnost upozornit adresáta na přepravovanou zásilku

Vážení klienti,
připravili jsme v systému 2 novinky pro Váš větší komfort.

1 - V novém menu "Profil & uživatelé / Nastavení výpisů" si nyní můžete zapnout zasílání přehledu zásilek ve formátu XLS na Váš email v pravidelných intervalech (den, týden, 14 dní a měsíc).

2 - Při objednání zásilky nyní můžete využít parametr "Upozornit adresáta" při jehož zapnutí obdrží adresát po objednání zásilky upozornění na email nebo SMS. SMS je samozřejmě zdarma.
Dále v novém menu "Profil & uživatelé / Nastavení upozornění" je možné zvolit si defaultní hodnotu pro toto upozornění pro každou novou objednávku.

08.11.2012

Nově možnost evidovat zásilky a nechat je fakturovat na různá střediska v rámci jedné firmy

Vážení klienti, pro lepší evidenci nákladů na kurýry ve Vaší firmě jsme pro Vás připravili možnost evidence, třídění a fakturace zásilek dle Vámi zvolených středisek.
Firemní administrátor (nebo Mesík) má možnost v profilu definovat firemní střediska. Dále má možnost zapnout vyžadování zadání střediska při každé objednávce - aby na to objednávající nezapomínali. Střediska u zásilek je možné zpětně měnit či přidávat v přehledu zásilek až do okamžiku fakturace.
Na zásilky pro různá střediska Vám pak budou automaticky vystaveny jiné faktury. Doufáme že Vám tato novinka opět trochu zpříjemní práci s v našem systému.

01.11.2012

Podzimní barvy na webu Mesíka

Na podzim se nám v přírodě vše přebarvuje. A protože v Mesíku, si uprostřed vší vážné práce, jednou za čas uděláme prostor i pro zábavu, připravili jsme pro Vás možnost zvolit si barevné téma, v jakém náš web uvidíte. Klikejte na menu "Téma" vpravo nahoře. Snad Vás tato změna aspoň trochu pobaví.
A pro tradicionalisty v oblasti kurýrních služeb, máme připraveno i téma ve žluté barvě. Zbývá snad ještě něco dalšího, co by Vám bránilo vyzkoušet naše služby??

Všechna práva vyhrazena © www.mesik.cz 2008 - 2014 Nahlásit chybu / návrh

NahlásitDěkujeme za Váš podnět. Budeme se jím zabývat co nejdříve.